Диван єврокнижка: купувати чи ні

Дивани – дуже популярні м’які меблі, адже вони багатофункціональні. З одного боку забезпечують зручне спальне місце, з іншого допомагають організувати простір навіть в невеликому приміщенні. Серед диванів з можливістю трансформації є дуже популярна конструкція – єврокнижка. Що це таке, як вибрати і чи варто взагалі купувати – розберемося далі.


Диван єврокнижка

Що таке диван єврокнижка

Коли ви роздумуєте варто чи ні купити диван єврокнижка, то варто дізнатися перш за все особливості конструкції таких меблів. Бувають прямі та кутові, з різними наповнювачами (пружина чи поролон), різних розмірів. При цьому їх конструкція досить подібна, хоча може дещо відрізнятись. Так в одних є коліщатка, в інших лише ніжки. Сидіння в таких диванах висувається/виїжджає вперед, а спинка вкладається в утворений простір. Зазвичай в такому механізмі передбачена ніша для білизни, підлокітники широкі, вузькі або вони і зовсім можуть бути відсутні.

Основні переваги:

  • мінімальний стик між поверхнями, немає перепаду, тому сон цілком комфортний;
  • зручне використання – з розкладанням без проблем впорається будь-яка людина;
  • надійний та довговічний механізм – строк їх експлуатації досягає 10 років чи навіть більше, а навантаження, що він витримує – до 300 кг;
  • доступна ціна. Механізм єврокнижка дійсно найдоступніший, в ньому практично немає чому ламатись. А у разі чого, все можна буде полагодити.

Якщо диван єврокнижка вибраний правильно, то він прослужить дійсно довго, на ньому зможете зручно спати і абсолютно не турбуватись про те, що щось вийде з ладу.


Диван єврокнижка

Недоліки: наскільки вони критичні

У таких меблів є і певні недоліки, їх варто знати ще до того, як купити та виявити їх на власному досвіді. Отже, подібний диван не варто розміщувати впритул до стіни, скільки це може викликати складнощі при трансформації. Хоча відступати потрібно не так багато, однак при дуже обмеженому просторі це може бути проблемою.

При регулярному сні на такому дивані оббивка зношується нерівномірно, відповідно, з часом доведеться її замінити. Непоганим рішенням буде одразу ж придбати чохли, це значно дешевше рішення і саме той випадок, коли краще попередити ситуацію ніж потім розбиратися з наслідками.

Коли обираєте диван єврокнижку, не поспішайте брати найдешевшу модель, адже такі не дуже довговічні. Варто зупинитись на середньому за вартістю виробі, адже недорога фурнітура це досить сумнівне рішення.


Вернуться в Список форумов

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: admin и гости: 0

Наши партнеры